Kim jest Maciej Dziedzic?
 • Inne
 • Muzyka na YouTube
 • Muzyka na Instagramie
 • Muzyka na Facebooku
 • Strategia Social Media
 • KIM JEST MACIEJ DZIEDZIC?

  Jestem człowiekiem, którego życie zawsze ściśle wiązało się z muzyką. Nie tylko prywatne – nawet matura i licencjat traktowały o polskim i opolskim rapie. Na co dzień jestem przykładnym mężem swojej wspaniałej żony i ojcem dwóch królików (poważnie). Chociaż kiedy to czytasz możemy mieć już kolejnego królika na pokładzie…

  CZŁOWIEK Z KORPO

  Mam doświadczenie agencyjne, które zdobyłem pracując w takich agencjach jak Qantum, Digital One, ZenithOptimedia, K2 Media, gdzie wspólnie z innymi wykonywałem swoją pracę dla takich marek jak RTV Euro AGD, L’Oreal (Vichy, Garnier, Yves Saint Laurent oraz pozostałe), Sephora, Pepsi, Lipton Ice Tea oraz Estee Lauder.

  DOŚWIADCZENIE W MUZYCE

  Obecnie pracuję w DistrictAREA – niezależnej wytwórni muzycznej. Pod naszymi skrzydłami znajdują się tacy artyści jak Włodi, Dixon37, Polska Wersja, Jongmen, Kafar, Deep, Szlagier. I wielu innych.

  Na swoim “koncie” mam Złotą oraz Platynową Płytę za album Polskiej Wersji “Notabene” oraz Złoto za “Krew za krew” Dixon37. Do tego należałoby doliczyć jeszcze Złota i Platyny za 4 single.

  Zastępuję teorię analityką. Stawiam na cyferki. Statystyki. To one potrafią powiedzieć co jest efektywne, a co nie. To one mówią mi kiedy działania, które prowadzimy przynoszą dobre efekty, a kiedy należy coś poprawić. W swojej pracy stawiam na Content Marketing – staram się, by wszyscy muzycy w DistrictAREA mieli jak najlepszą promocję dzięki wielu dedykowanym treściom. Nie zamykamy się tylko w teledyskach. Jesteśmy pierwszą w Polsce wytwórnią, która podchodzi do muzyki tak bardzo analitycznie i contentowo. Jeżeli dołożysz do tego naprawdę dobrą muzykę – uzyskasz naprawdę dobre efekty.

  JAK MOGĘ CI POMÓC?

  Jeżeli szukasz kogoś, kto będzie w stanie pomóc Ci w Twojej karierze – skontaktuj się ze mną. Być może jestem w stanie w jakiś sposób Ci pomóc.

  Jeżeli szukasz osoby, która wprowadzi Twoją markę w hiphop i pomoże osiągnąć lepsze efekty niż w akcjach z jutuberami – c’mon, dobrze trafiłeś.

  Skontaktuj się ze mną:

  kontakt[at]maciejdziedzic.pl