Czy Donatan kupuje wyświetlenia? - maciejdziedzic.pl
 • Inne
 • Muzyka na YouTube
 • Muzyka na Instagramie
 • Muzyka na Facebooku
 • Strategia Social Media
 • Czy Donatan kupuje wyświetlenia?

  Cóż, porobiło się. Rozbójnik Alibaba i Tede to tylko dwie najbardziej popularne osoby, które zarzuciły Donatanowi i UrbanRec kupno wyświetleń przy najnowszym teledysku z projektu Donatan/Cleo „Cicha Woda”. Wczoraj Popkiller oraz CGM otrzymały od wytwórni informacje i statystyki, jasno wskazując, że Donatan nie kupił wyświetleń. Ja uzupełniam je dziś o dodatkowe dane, które udało mi się uzyskać niezależnie od UrbanRec i… przekonaj się sam do czego doszedłem, czytając dalej.

  Dla jasności – nie stoję po żadnej ze stron. Głowę mogę położyć pod topór tylko za działania, które sam wykonałem lub za które odpowiadałem. Swoje wnioski opieram jedynie na danych, które otrzymałem oraz tych, które zebrałem własnoręcznie. Dziś wyciągam wnioski tylko w oparciu o dostępne dane, jeżeli w przyszłości pojawią się takie, które zaprzeczają mojej tezie, to nie będę miał problemu z weryfikacją swoich poglądów. W czasie budowy wpisu wyzbyłem się wszelkich prywatnych animozji oraz powiązań – żadna znajomość z nikim z obu stron barykady nie miała wpływu na analizę.

  Jeżeli nie lubisz czytać, zapoznaj się z zamieszczoną poniżej prezentacją. Jeżeli wolisz zapoznać się z bardziej rozbudowanym  (ale nadal jasnym i konkretnym) komentarzem, zapraszam do zapoznania się z tekstem.

  Data dodania: 29.04.2014 Kategoria: Muzyka na YouTube, Strategia Social Media
  Tagi: , , , , , , , ,