Jakie zasady panują na moim blogu? Są cztery, dość proste.

Po pierwsze – jest moim miejscem w sieci. Prezentuje moje opinie i moje teksty. Jest blogiem, a ja podobno jestem blogerem, chociaż szczerze mówiąc bardziej niż na określeniach zależy mi na dyskusji. Znajdziesz tutaj głównie treści dotyczące mediów społecznościowych, doprawione content marketingiem i maleńką szczyptą marketingu muzycznego. Case’y, spostrzeżenia, rozważania i twarde dane dostarczane dzięki Sotrender i Brand24.

Po drugie – społeczności, treści i muzyka to jedno. Mój punkt widzenia na różne sprawy wybiegające poza ten temat to drugie. Dlatego też od czasu do czasu przeczytasz tutaj także wpisy o czymś co nijak do powyższych tematów nie pasuje, ale chcę o tym napisać np. o Łodzi, o jakimś wydarzeniu etc.

Po trzecie – nie interesują mnie informacje prasowe, ani nieuzasadnione pretensje mailowe/telefoniczne etc na temat tego co napisałem o konkretnej osobie lub wytwórni. Stawiam na merytorykę, nie bezpodstawne oskarżenia, kłótnie i jałowe dyskusje. Jeżeli masz ze mną jakiś problem – to jest to tylko Twój problem. Znajdź argument, wskaż mi błąd, porozmawiajmy. Nie masz ochoty rozmawiać? To jak kiedyś powiedział Blacha w „Odwróconych” – suń stąd.

Po czwarte – w komentarzach panuje zasada „feel free” dopóki nie zaczniesz obrażać innych (serwisów, osób o których piszę, innych userów, mnie), spamować linkami, wysuwać teorii na poziomie „smoleńskiego zamachu”, nie mając żadnych argumentów i dowodów.